- -22,50 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Προορίζεται για | Οποιεσδήποτε επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Σφουγγαρίστρα ατμού |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Υψος | 120 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Βάθος | 29 cm |
| Εξουσία | 1500 W |
| Επίπεδα ισχύος | 4 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.35 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |