- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Οποιεσδήποτε επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Υψος | 22.5 cm |
| Μήκος | 28.5 cm |
| Βάθος | 14.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Εξουσία | 1050 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.25 l |
| Ώρα θέρμανσης | 3 min |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εγγύηση | 24 μήνες |