- -19,94 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Organizer παπουτσιών |
| Υλικό | Ξύλο |
| Υψος | 48 cm |
| Πλάτος | 103.5 cm |
| Μήκος | 29.5 cm |
| Λειτουργίες | Διοργανωτής |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 10 |