Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзер за дрехи |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Органайзер за дрехи |
| Υψος | 168 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος | 6.5 cm |
| Βάρος | 1.9 Kg |