Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 3 x Кутии |
| Χωρητικότητα | 6.5 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο, Τετράγωνη |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 20.2 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 22.5 cm |