Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Кутия за храна |
| Χωρητικότητα | 1.1 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων, Κατάλληλο για κατάψυξη |
| Υψος | 3.7 cm |
| Πλάτος | 25.5 cm |
| Μήκος | 16.6 cm |
| Βάρος | 0.3 Kg |