- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Бял/Кафяв |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Ατσάλι, Ξύλο, Κεραμικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Съд за масло |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 6.8 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Μήκος | 10 cm |