Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Кутия за храна |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Μορφή | Οβάλ |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 16.5 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 19.5 cm |