- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Αριθμός προγραμμάτων | 4 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Χωρητικότητα | 9 σετ |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Κύκλος μισής φόρτισης, Στέγνωμα |
| Τύπος προγράμματος | Eco, Γρήγορη, Εντονη, Κανονική |
| Καθυστερημένη έναρξη | 3 h, 9 h, 6 h |
| Επίπεδο θορύβου | 49 dB |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 70 kWh |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 9 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 44.8 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 42 kg |