
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Χρώμα | Inox |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 230 V |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Чекмедже за прибори |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός, Μηχανικός |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Λεπτός | Οχι |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Χωρητικότητα | 10 σετ |
| Λειτουργίες | Ένδειξη αναπλήρωσης αλατιού, Καθυστερημένη έναρξη |
| Τύπος προγράμματος | Γρήγορη, Κανονική |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 52 dB |
| Μέση κατανάλωση νερού ανά έτος | 11 l |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 11 l |
| Υψος | 89.1 cm |
| Πλάτος | 49.4 cm |
| Βάθος | 66.1 cm |
| Βάρος | 33.8 Kg |