- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εξωτερικού μέρους | Πλαστικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Λεπτός | Οχι |
| Χωρητικότητα | 9 σετ |
| Τύπος προγράμματος | Eco, Γρήγορη, Εντονη, Κανονική |
| Καθυστερημένη έναρξη | 3 h, 9 h, 6 h |
| Διάρκεια του προγράμματος ECO | 3 h |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 49 dB |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 70 kWh |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 9 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |
| Μήκος σωλήνα | 1,6 μ |