- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Φωτισμός, Θερμοστάτης |
| Τύπος ανάφλεξης | Ηλεκτρικό |
| Υλικό κάλυψης | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Επίπεδα ισχύος | 6 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Αριθμός φούρνων | 1 |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 65 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Λειτουργίες φούρνου | Ψήσιμο, Μαγείρεμα στον ατμό |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πάνω και κάτω θέρμανση |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 40.89 Kg |