- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας, Γυαλί, Κεραμικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Дълбока тава, 1 x Δίσκος, 1 x Скара |
| Λειτουργίες | Φωτισμός, Χρονοδιακόπτης, Προστασία από παιδιά, Индикатор за нягрятост |
| Τύπος ανάφλεξης | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ, Ενσωμάτωση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Επίπεδα ισχύος | 6 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 2 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1.7 kW |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1.2 kW |
| Υλικό σχάρας | Εμαγιέ χάλυβας |
| Αριθμός φούρνων | 1 |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 70 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Λειτουργίες φούρνου | Ψήσιμο, Σχάρα, Απόψυξη, Τηγάνισμα |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πάνω και κάτω θέρμανση |
| Αυτοκαθαριζόμενο | Хидролитичен |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 45 Kg |