- -56,24 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας |
| Τύπος ανάφλεξης | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2 kW |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1 kW |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 1.5 kW |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 240 C |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 62 l |
| Λειτουργίες φούρνου | Γκριλ |
| Υψος | 83 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 42 Kg |