- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Съдомиялни за вграждане |
|
| Υλικό κοιλότητας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εξουσία | 1800 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εξωτερικού μέρους | Ατσάλι |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Λεπτός | Οχι |
| Αριθμός καλαθιών | 3 |
| Χωρητικότητα | 14 σετ |
| Υλικό στο ράφι | Inox |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη |
| Τύπος προγράμματος | Eco |
| Απλώνοντας τα χέρια | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |
| Κατανάλωση ρεύματος/κύκλος | 0.951 kWh |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 10 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 81.5 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 57 cm |
| Μήκος σωλήνα | 1,5 μ |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ενα είδος | Πλήρως ενσωματωμένο |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |