- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 6500 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας, Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Κανονική ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Υψος | 5 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |