- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί Κρύσταλλο |
| Εξουσία | 6000 W |
| Λειτουργίες | Ασφαλές για παιδιά, Αυτόματη απενεργοποίηση, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Διατήρηση θερμότητας |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Α |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής, Ψηφιακό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 3 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 3 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Κανονική ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2600 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1600 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 1800 W |
| Βάρος | 10 Kg |