- -73,11 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 7400 W
- Έλεγχος αφής
- 4 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός αριστερά: Ø 14,5 cm, 1200 - 1600 W
Μπροστά δεξιά: Ø 21 cm, 2100 - 2600 W
Πίσω αριστερά: Ø 18 cm, 2000 W
Πίσω δεξιά: Ø 14,5 cm, 1200 W
- 9 επίπεδα ισχύος
- Διαχείριση ενέργειας DirectSelect
- Ηλεκτρονικό ρολόι προγράμματος με λειτουργία τερματισμού λειτουργίας
- Λειτουργία επανεκκίνησης
- Προστασία για παιδιά
- Ένδειξη ενεργοποίησης
- Διαστάσεις:
Ύψος: 4,8 cm
Πλάτος: 58,3 cm
Μήκος: 51,3 cm
- Βάρος: 8 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 7400 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 17 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2600 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 2000 W |
| Υψος | 4.8 cm |
| Πλάτος | 58.3 cm |
| Βάθος | 51.3 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |