- -58,80 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 5750 W
- Έλεγχος αφής
- 3 ζώνες θέρμανσης
Αριστερά: Ø 27,5 cm, 2700 - 3400 W
Μπροστά δεξιά: Ø 14,5 cm, 1200 W
Πίσω δεξιά: Ø 18 cm, 2000-2300 W
- 17 επίπεδα ισχύος
- PowerBoost – έως και 20% περισσότερη ισχύ
- Επανεκκίνηση
- Χρονόμετρο
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Διαστάσεις:
Ύψος: 4,5 cm
Πλάτος: 59,2 cm
Μήκος: 52,2 cm
- Μήκος καλωδίου ρεύματος: 100 cm
- Βάρος: 8,6 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Ατσάλι |
| Εξουσία | 5750 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας, Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 17 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 3 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 3400 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 2300 W |
| Υψος | 4.5 cm |
| Πλάτος | 59.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 100 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |