- -61,36 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 7000 W
- Έλεγχος αφής
- 4 ζώνες θέρμανσης HiLight:
Εμπρός αριστερά (Διπλή): Ø 12/21 cm, 800W/2200W
Μπροστά δεξιά: Ø 14,5 cm, 1200 W
Πίσω αριστερά: Ø 14,5 cm, 1200 W
Πίσω δεξιά: Ø 17x26,5 cm, 1500/2400W
- 9 επίπεδα ισχύος
- FishZone
- Χρονόμετρο
- StayWarm - λειτουργία διατήρησης της θερμότητας
- Σκελετός από ανοξείδωτο χάλυβα
- Κλείδωμα επάνω
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Διαστάσεις:
Ύψος: 5,3 cm
Πλάτος: 60 cm
Μήκος: 52,5 cm
- Βάρος: 8,2 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί, Inox |
| Εξουσία | 7000 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας, Διατήρηση θερμότητας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2400 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 800 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 1200W |
| Υψος | 5.3 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 52.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |