
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- 2 ζώνες θέρμανσης: Μικρή: ø14,5 cm/1200W, Μεγάλη: ø18 cm/1800W
- 9 επίπεδα ισχύος
- Χειρισμός: Αισθητήρας
- Μπροστινό χειριστήριο
- Χωρίς πλαίσιο
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 4,75 x 29 x 52 cm
- Βάρος: 4,5 kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί |
| Εξουσία | 3000 W |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 4.75 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |