
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- 2 ζώνες θέρμανσης: Μικρή: ø14,5 cm/1200W, Μεγάλη: ø12-18 cm / 700W-1700W
- Χειρισμός: Αισθητήρας
- Λειτουργία StopGo για προσωρινή διακοπή
- Προστασία ChildLock για παιδιά
- Λειτουργία BoilControl: Αυτόματος έλεγχος
- Χρονοδιακόπτης προγραμματισμού
- StayWarm: λειτουργία διατήρησης της θερμότητας
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 5 x 30 x 52 cm
- Βάρος: 4,6 kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 2900 W |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1700 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 5 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |