
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- 2 ζώνες θέρμανσης Highlite: Μικρή: ø14,5 cm/1200W, Μεγάλη (διπλή): ø18 cm/1700W
- Χειρισμός: Αισθητήρας
- Επαναθερμανόμενες εστίες/καυστήρες: 2/0
- Κλείδωμα για παιδιά
- Χωρίς άκρη
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 47,5 x 29 x 51 cm
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί |
| Εξουσία | 2900 W |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1700 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 47.5 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |