
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Συνδυασμένος
- Εστία/καυστήρες:
Μπροστινή αριστερή ζώνη μαγειρέματος: 2700W / ø10 cm
Πίσω αριστερή ζώνη μαγειρέματος: 1900W / ø7 cm
Μπροστινή δεξιά ζώνη μαγειρέματος: 1200W / ø14,5 mm
Πίσω δεξιά ζώνη μαγειρέματος: 1800W / ø18 cm
- Χειρισμός: Μηχανικός
- Ηλεκτρονική ανάφλεξη των εστιών αερίου
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Δυνατότητα λειτουργίας με προπάνιο-βουτάνιο και μεθάνιο
- Σύστημα ασφαλείας: Έλεγχος αερίου
- Χυτοσίδηρες σχάρες
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 4 x 58 x 51 cm
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί |
| Εξουσία | 7600 W |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Υψος | 4 cm |
| Πλάτος | 58 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |