- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Εξουσία | 8200 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 2 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2.6 kW |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1.85 kW |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Δίσκος |
| Υψος | 6 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 59 cm |
| Βάρος | 10 Kg |