(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Шабер |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Шабер |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Πλάτος | 7.8 cm |
| Μήκος | 13 cm |
| Βάρος | 0.08 Kg |
| Πάχος | 1.8 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |