
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Πράσινο, Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Συνδετήρας |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Щипка |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό |
| Υλικό | Ατσάλι, Σιλικόνη |
| Πλάτος | 6.5 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |