- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Отварачка |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Ατσάλι, Πλαστικό |
| Πλάτος | 5.6 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Πάχος | 3 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |