- -17,38 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας, Ατσάλι |
| Εξουσία | 2.2 kWh |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Газов |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 2 |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Ακροφύσιο αερίου |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 33 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |