- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Газов |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 3 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 3 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Κανονική ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Ακροφύσιο αερίου |
| Υψος | 6 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 33 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |