(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | ABS |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Βάθος | 5 cm |
| Βάρος | 303 g |
| Λειτουργίες | Καραόκε, Power bank, Voice Assistant, Φωνητικός έλεγχος |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 14 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία, Μπαταρίες |