
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ηχείου | Φορητός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Микрофон, Σύζευξη ηχείων |
| Υψος | 10.7 cm |
| Πλάτος | 33.4 cm |
| Βάθος | 11.9 cm |
| Βάρος | 3.31 Kg |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-Ion |
| Έκδοση Bluetooth | 5.3 |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Audio jack 3.5 mm, AUX |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 20 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 60 W |
| Αριθμός ομιλητών | 4 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |