- -6,14 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Υλικό | Ατσάλι, Κεραμικό |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Πάσχα, Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 6.5 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Κατάλληλο για φούρνο, Πλύσιμο στο χέρι |
| Διάμετρος | 26 cm |