- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Πάσχα, Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Διάμετρος | 18 cm |