- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Γενικής χρήσης |
| Πλάτος | 4.5 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Μήκος | 13.5 cm |
| Διάμετρος | 4.5 x 13.5 cm |