- -29,22 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης |
| Χωρητικότητα | 48 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 3 |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ηλεκτρικές εστίες | 1600 W |
| Υψος | 38 cm, 38 cm |
| Πλάτος | 57 cm, 57 cm |
| Βάθος | 38 cm, 38 cm |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικός |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |