(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης |
| Χωρητικότητα | 65 l |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 2000 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Υψος | 49.4 |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 38.35 cm |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικός |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |