(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 48 l |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 2000 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Υψος | 37 cm |
| Πλάτος | 57 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικός |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |