- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος, Εσωτερικός φωτισμός, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 25.9 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Βάθος | 33.7 cm |
| Βάρος | 11.5 Kg |
| Εξουσία | 700 W |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |