- -15,34 €
Με το πάτημα ενός κουμπιού μπορείς να αποψύξεις εύκολα το φαγητό σου. Ξέχνα τα παγωμένα ή παραψημένα τρόφιμα που βγαίνουν από το φούρνο μικροκυμάτων.
Οι φούρνοι μικροκυμάτων μας καθαρίζονται εύκολα, δεν απορροφούν υγρασία, μυρωδιές ή αρώματα τροφίμων. Κανένα νέο πιάτο δεν θα μυρίζει όπως το προηγούμενο!
Προετοίμασε φαγητό τραγανό στο εξωτερικό, αλλά ζουμερό στο εσωτερικό! Η νέα δυνατότητα μαγειρέματος θα σου ανοίξει έναν εντελώς νέο κόσμο γεύσης.
- Χωρητικότητα: 20 l
- Χρώμα: Λευκό
- Έλεγχος: Ψηφιακός
- Grill: 1000W
- Ισχύς: (W) 700
- Επίπεδα ισχύος: 5
- Χρονοδιακόπτης: 95'
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Με το πάτημα ενός κουμπιού μπορείς να αποψύξεις εύκολα το φαγητό σου. Ξέχνα τα παγωμένα ή παραψημένα τρόφιμα που βγαίνουν από το φούρνο μικροκυμάτων.
Οι φούρνοι μικροκυμάτων μας καθαρίζονται εύκολα, δεν απορροφούν υγρασία, μυρωδιές ή αρώματα τροφίμων. Κανένα νέο πιάτο δεν θα μυρίζει όπως το προηγούμενο!
Προετοίμασε φαγητό τραγανό στο εξωτερικό, αλλά ζουμερό στο εσωτερικό! Η νέα δυνατότητα μαγειρέματος θα σου ανοίξει έναν εντελώς νέο κόσμο γεύσης.
- Χωρητικότητα: 20 l
- Χρώμα: Λευκό
- Έλεγχος: Ψηφιακός
- Grill: 1000W
- Ισχύς: (W) 700
- Επίπεδα ισχύος: 5
- Χρονοδιακόπτης: 95'
Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Βάρος | 12.7 Kg |
| Διάμετρος του πικάπ | 25.5 cm |
| Εξουσία | 700 W |
| Ηλεκτρική σχάρα | 1000 W |