- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Λυχνία ένδειξης, Ηχητικό σήμα, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Διάμετρος | 31 cm |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας |
| Διάρκεια χρονοδιακόπτη | 15 min |
| Εξουσία | 1200 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 400 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 16 cm |
| Βάθος | 35 cm |
| Βάρος | 6 Kg |