- -17,90 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Λυχνία ένδειξης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 10 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 3 |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Ταψί, Αναστρέψιμη γρίλια |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Διάρκεια χρονοδιακόπτη | 60 min |
| Εξουσία | 800 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230°C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 21 cm |
| Πλάτος | 37 cm |
| Βάθος | 31 cm |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |