- -56,24 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1500 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη, Προστασία από υπερθέρμανση, Φωτιζόμενη ένδειξη |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 5 l |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |