
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 3.5 l |
| Ικανότητα φαγητού | 0.875 Kg |
| Υψος | 38 cm |
| Πλάτος | 27.5 cm |
| Μήκος | 31.6 cm |
| Βάρος | 4.9 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |