- -91,17 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2470 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμομονωμένς λαβές, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40-240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 2.800 Kg |
| Υψος | 32.5 cm |
| Πλάτος | 41.5 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Βάρος | 8.8 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 месеца |