- -70,00 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Παράθυρο παρατήρησης, Διάδοση θερμότητας, Въртяща се кошница, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 0 l |
| Ικανότητα φαγητού | 13 Kg |
| Υψος | 31.5 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 35.1 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |