Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2000 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40-240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 6.2 l |
| Ικανότητα φαγητού | 1.2 Kg |
| Υψος | 30.5 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Βάρος | 5.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |