- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μπεζ, Λευκό |
| Εξουσία | 1400 W |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Παράθυρο παρατήρησης, Въртяща се кошница, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 230 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Standard, Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 1 Kg |
| Υψος | 34 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 34 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |