
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1300 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 2.500 Kg |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |