- -66,47 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2630 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη, Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Παράθυρο παρατήρησης, Δροσερό στην αφή, Σύστημα αποθήκευσης καλωδίου |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 30 - 230 C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 40.5 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 41.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 9.6 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |